Neden Gençlik Kervanı?

·  Gençlik Kervanında Katılımcı ödemelerini şahıs hesaplarına değil, resmi şirket hesaplarına yatırır dolayısıyla ödemeler faturalandırılmak zorundadır.

·  Gençlik Kervanı Müşteri odaklı; Çalışanlarına uygun motivasyon kaynaklarını kullanarak işi sahiplendiren, insana ve çevreye saygılı, Ülkemizin; Avrupa ve dünyada daha saygın bir konuma gelmesi için mücadele veren bir şirkettir.

·  Kültür Turizm Bakanlığı denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet gösteren, kurumsal kimlik ile birlikte güvenceli hizmet sunan bir şirket ile iş birliği yapmaktadır.. Kaçak acentacılık faaliyetlerinin karşısındadır.

·  Gençlik Kervanı başvurudan organizasyon sonrası ilişkilere kadar bütün süreçlerini şeffaf bir şekilde yürütür. Yurtiçi ve yurtdışında herhangi bir yasal sorunda katılımcısının yanında olan ve sürecin başından sonuna bütün organizasyonu kendisi yürüten tek markadır.

·  Gençlik Kervanı tüm rotalarında katılımcılarına karşılaştırmalı değerlendirmelerde fiyat/konfor avantajı en yüksek organizasyondur.

·  Gençlik Kervanı organizasyonlarının kalitesini korumak adına; koordinatör, tur lideri vb. imitasyon grup liderleri tarafından değil kokartlı profesyonel rehberler tarafından organize edilir.

·  Gençlik Kervanının tüm rotaları diğer tüm yurtdışı organizasyonlarına göre daha az maliyetli bir rota olarak hazırlanmıştır.

·  Gençlik Kervanının rotalarına katılım süreci diğer tüm yurtdışı organizasyonlardan daha az yorucudur.

·  Gençlik Kervanı ile yapacağınız yolculuklarda bir otobüs dolusu yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz.

·  Gençlik Kervanı ile daha kısa sürede daha çok ülke ve şehir görme şansına sahip olursunuz.

·  Gençlik Kervanı ile mevcut diğer tur vb. organizasyonlardan çok daha fazla eğlenirsiniz.

·  Gençlik Kervanı tren ve uçağa göre çok daha konforlu ve daha az yorucudur.

·  Gençlik Kervanı  ödemelerini tüm kredi kartlarına 9 taksit, Havale , EFT fırsatları ile katılımcısının hayallerini gerçekleştirmesi için bütün imkanlarını seferber eder.

·  Gençlik Kervanı ile gittiğiniz her şehirde size eşlik eden deneyimli ekibimizin önerilerinden faydalanabilirsiniz.

·  Gençlik Kervanı’nın en büyük referansı, diğer organizasyonlardan farklı olarak konsept olarak tur düzenlemekteyiz.

·  Gençlik Kervanı TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) bünyesinde faaliyet gösteren, A grubu bir seyahat acentası iş birliğinde gerçekleştirilmektedir.