Misyon & Vizyon

Gençlik Kervanı gelişmiş ülkelerin üretim tekniklerini, bilimsel ve teknolojik yeterliliklerinin görmek vede bunları öğrenerek ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Tarihe düşünceye, dilin güzel kullanımına özen gösteren, geçmişle şimdiyi, sanatla bilimi birleştiren bir gençliğin Türkiye’de yetişmesi için ortamlar ve fırsatlar sunmaktır. Tüketen değil Üreten Bir Gençlik olmaları için imkan ve projeler sunmaktayız. Bu kapsamda öğretmenlere, akademisyenlere, işadamlarına ve üniversite gençliğine sunduğumuz fırsatlarla ulusal ve küresel çapta çeşitli projelere öncülük etmelerini sağlayarak kendilerini geliştirmelerine imkân sunmaktır.Vizyon

Kuruluşundaki milli amacı gereklerine yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için ortaya koyduğu değerler ile sürdürebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

 

Misyon​​

Bilim turları ve teknik geziler alanında ülkemizde gençlere yenilikçi ve güvenilir turlar sunmak ve Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayacak ve ülkemizin gençlerinin akranlarıyla rekabet edebilecek düzeye gelmesine katkı sağlamak ve küresel marka bilinirliğini artırarak topluma güven veren ve tercih edilen şirketi olmak.